UA | RUРеєстрація Авторизація Корзина покупокКорзина покупокпорожня
Закрити Забули пароль? Реєстрація
Каталог
на початок сторінки у кінець сторінки

Умови роботи інтернет-магазину«LeaderOnline»

Діяльність інтернет-магазину «LeaderOnline» здійснюється відповідно до чинного законодавства України та на підставі положень Закону «Про захист прав споживачів". Замовлення товарів через наш інтернет-магазин здійснюється цілодобово.

Щоб придбати товар, покупцеві необхідно:

Реєстрація є безкоштовною та необов'язковою для відвідувачів магазину. Зареєструвавшись, Ви отримуєте можливість користуватися накопичувальною системою знижок. При купівлі товару на суму понад 5000 грн. - 3%; 10000 грн-5%. Дана накопичувальна система діє тільки для зареєстрованих користувачів та інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни в систему знижок. Щоб знижка враховувалася при подальших покупках, не забувайте авторизуватися.

Накопичувальна знижка не діє під час проведення акцій та розпродажів на зазначені групи товарів.

Всі ціни на товари, які Ви знайдете на нашому сайті, вказані в гривнях. Повернення та обмін товару здійснюється відповідно до Закону «Про захист прав споживачів".

Зміст сайту, в тому числі, торгова марка та інше, захищений авторськими права (включаючи, але не обмежуючись, правами на інтелектуальну власність).

Збір, компіляція, цифрове перетворення, копіювання, перерозподіл та інші дії, пов'язані з використанням змісту сайту, а також повний або частковий передрук матеріалів сайту заборонені.

 
KHS FreeAgent Manhattan LeaderFox Shimano Amoeba Rogelli Continental Kenda Tacx Sixsixone Giyo Quaxar