UA | RUРеєстрація Авторизація Корзина покупокКорзина покупокпорожня
Закрити Забули пароль? Реєстрація
Каталог
на початок сторінки у кінець сторінки

Гарантійні умови

Звертаємо Вашу увагу!!! На велосипед, куплений у нас в інтернет магазині, поширюється гарантія ЗАВОДСЬКИЙ БРАК (рама 2 роки, навісне обладнання 6 місяців, якщо ж це моделі велосипедів екстремального напрямку, то гарантія становить 1 рік на раму та 3 місяці на обладнання), виписується гарантійний талон з датою продажу, серійним номером рами. Увага! Гарантія не поширюється на деталі велосипеда, схильні до природного зносу: ланцюги, касети (тріскачки), камери, покришки, гальмівні колодки.

Велосипеди відправляємо в заводській упаковці (на 90% зібрані). Для остаточної збірки та точної настройки велосипеда, необхідно звернутися в велосипедну майстерню. Оплата доставки велосипеда є компенсацією за збірку та настройку велосипеда у майстерні Вашого міста. З підтверджуючими підписом майстра та контактами.

Необхідно пройти перше технічне обслуговування велосипеда в будь-якої велосипедної майстерні Вашого міста. Приблизний термін для проходження першого технічного обслуговування 1-1,5 місяців після початку експлуатації велосипеда.

При покупці електронних пристроїв й пристроїв освітлення ви отримуєте 6 місяців гарантії на заводський брак. Електронні пристрої та пристрої освітлення при гарантійному випадку підлягають заміні. Заміна пристроїв, проводиться тільки в тому випадку, якщо були збережені товарний чек та оригінальна упаковка!

Гарантійний строк на велотренажери Tacx складає 1 рік з дня придбання. Заміна пристрою здійснюється якщо були збережені товарний чек, серійний номер пристрою та оригінальна упаковка із серійним номером!

 
KHS FreeAgent Manhattan LeaderFox Shimano Amoeba Rogelli Continental Kenda Tacx Sixsixone Giyo Quaxar